Kandidátka na županku Trenčianskeho kraja

Poďme voliť 4.11.2017 | Pravicoví kandidáti do VÚC

Milí priatelia, kamaráti a známi.

Voľby do VÚC už túto sobotu môžu dať signál k zmene, ktorá musí nastať v celej spoločnosti. Nestačí ísť k voľbám, treba o tom presvedčiť aj naše okolie – najmä mladých a nerozhodnutých, má to zmysel. Voľby rozhodujú práve oni.

pravicovi-kandidati-vuc-2017-kascakova-podme-volit

Uchádzam sa o Vašu podporu v Trenčianskom kraji ako kandidátka na županku. Reprezentujem zjednotenú pravicu a skutočnú opozíciu voči tomu, čo nám dnes vládne na všetkých úrovniach.

Môj hodnotový rebríček, priority a schopnosti ste mali možnosť spoznať počas mojej dlhoročnej práce pre mesto a región Trenčín. Chcem zúročiť svoje skúsenosti mestskej a krajskej poslankyne, ale dnes už i poslankyne Národnej rady SR. Poznatky som zbierala v priamom kontakte s ľuďmi a ich konkrétnymi príbehmi, ktoré ma vždy zaujímali najviac.  Sú zdokumentované aj prostredníctvom množstva krátkych filmov na tejto stránke, kde nájdete tiež môj program, priority a ciele.

Prosím vás, aby ste zmobilizovali nielen seba, ale aj ľudí vo vašom okolí, ktorí môžu voliť v Trenčianskom kraji. Pošlite im mail, sms alebo im venujte telefonát a povedzte im, prosím, aby išli voliť a vybrali pre našu krajinu cestu slobody a demokracie.

Pre budúceho župana je dôležité aj zloženie poslancov, ktorí spolurozhodujú o záležitostiach župy. Predstavujem vám preto aj prehľad všetkých kandidátov na poslancov za našu pravicovú koalíciu strán a hnutí SaS, OĽaNO, KDH, OKS, Nova a Zmena zdola vo všetkých volebných obvodoch Trenčianskeho kraja – s mojim odporúčaním vybrať si svojich zástupcov práve z nich.

Ďakujem Vám za dôveru – moje číslo na kandidátke pre voľbu predsedu TSK je 3.

Renáta Kaščáková
kandidátka na županku Trenčianskeho kraja
Iná ako oni.

Pravicoví kandidáti do VÚC sú čestní

Richard Sulík: Župa zodpovedá za oveľa viac, ako si občania zvyknú myslieť. Zodpovedá za školy, nemocnice, cesty. Ovplyvňuje náš každodenný život a disponuje aj veľkým rozpočtom.

A keďže naša krajina potrebuje zmenu, vyzývam občanov, aby sa zúčastnili župných volieb 2017. Na zmenu totiž nemusime čakať do parlamentných volieb, môže sa udiať už teraz. Naši pravicoví kandidáti do župných volieb, konkrétne v Trenčíne Renáta Kaščáková, v Bratislave Juraj Droba, v Trnave Jozef Viskupič, Rastislav Trnka v Košiciach, Erika Jurínová v Žiline, Milan Majerský v Prešove, a najnovšie aj Ján Lunter v Banskej Bystrici a Ján Greššo v Nitre, sú zárukou toho, že budú svoje úrady, ak ich občania do nich zvolia, vykonávať čestne a poctivo. Za toto ručia aj politické strany, ktoré stoja za týmito pravicovými kandidátmi do VÚC. Preto spravia všetko preto, aby novozvolení župani pracovali poctivo a čestne.

Pravicoví kandidáti do VÚC sa nebudú zodpovedať oligarchom

Dovoľte mi ešte poukázať na financovanie kampaní. V minulosti sme už zažili množstvo politikov, ktorí klamali národ, že nie sú závislí od oligarchov. Opak bol však pravdou. Dnes tu máme opäť niektorých kandidátov, ktorí síce o sebe tvrdia, že sú nezávislí, pričom je zrejmé, že po voľbách budú závislí od oligarchov. Pravicoví kandidáti do župných volieb, ktorých postavila spojená pravica, však majú financovanie svojich kampaní prehľadné. Sú spojazdnené transparentné účty, všetky peniaze vynaložené na kampaň vieme zdokladovať a to je zárukou, že žiadny z vymenovaných pravicových kandidátov do VÚC nebude závislý na nikom okrem občanov, ktorí ho v nadchádzajúcich župných voľbách 2017 zvolia.

Pravicoví kandidáti do VÚC vedia vniesť kompetentnosť a čestnosť do žúp už teraz.
Nečakajte na parlamentné voľby, príďte voliť zmenu už 4. novembra 2017.

Kandidát na župana Trenčianskeho samosprávneho kraja, Renáta Kaščáková - vizitka